ÇANAKKALE ZAFERİ’Nİ 104. YILDÖNÜMÜNDE SAYGIYLA ANIYORUZ

Aynı toprak ve aynı kaderi paylaşan halkların, ortak vatanını, özgürlüğünü ve tüm manevi değerlerini savunma azminin dünya tarihindeki en önemli örneklerinden olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümünü kutluyor; kahraman şehitlerimizi ve devamı »

YENİ ZELENDA’DA CAMİYE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Yeni Zelanda’da 2 camiye silahlı saldırı düzenlendi, ilk belirlemelere göre 49 kişi hayatını kaybederken, 48 kişi de yaralandı. devamı »

KAFKAS DİASPORASININ DİKKATİNE! NEDEN SAYIN DOĞAN DUMAN?

DAVUT YAŞAR Hatırlayınız!Kafkas diasporası olarak, bir önce ki yıl, halk onurumuza ve kimliğimize yönelik hakaret ve saldırı niteliğinde ki suçları içeren iki ötekileştirme seviyesizliğinin hedefi olduk!.. devamı »

12 MART MUHTIRASININ 48. YILINDA TÜM DARBELERİ KINIYORUZ!

12 Mart 1971’de, dört kuvvet komutanı dönemin hükümetine muhtıra vererek istifasını sağlamış; yerine bir teknokratlar hükümeti kurulmuştu. devamı »

ÇDP YÖNETİMİ VE İBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN DUMAN, BAHÇELİEVLER KAFKAS ÇERKES DERNEĞİNDE GENÇLİK GECESİNE KATILDI

ÇDP Genel Başkanı Faruk Arslandok, MYK Üyesi Emine Sezgin ve İBB Başkan Adayı Doğan Duman, 2 Mart 2019 tarihinde, Bahçelievler Kafkas Çerkes Derneğinin düzenlediği gençlik gecesine katıldı. devamı »

POMAK DERNEĞİ ÇDP MENSUPLARINI AĞIRLADI

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman, İstanbul Pomak Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. devamı »

Category Archives: MANŞET

ÇANAKKALE ZAFERİ’Nİ 104. YILDÖNÜMÜNDE SAYGIYLA ANIYORUZ

Aynı toprak ve aynı kaderi paylaşan halkların, ortak vatanını, özgürlüğünü ve tüm manevi değerlerini savunma azminin dünya tarihindeki en önemli örneklerinden olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümünü kutluyor; kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyoruz.

YENİ ZELENDA’DA CAMİYE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Yeni Zelanda’da 2 camiye silahlı saldırı düzenlendi, ilk belirlemelere göre 49 kişi hayatını kaybederken, 48 kişi de yaralandı.

KAFKAS DİASPORASININ DİKKATİNE! NEDEN SAYIN DOĞAN DUMAN?

DAVUT YAŞAR

Hatırlayınız!
Kafkas diasporası olarak, bir önce ki yıl, halk onurumuza ve kimliğimize yönelik hakaret ve saldırı niteliğinde ki suçları içeren iki ötekileştirme seviyesizliğinin hedefi olduk!..

12 MART MUHTIRASININ 48. YILINDA TÜM DARBELERİ KINIYORUZ!

12 Mart 1971’de, dört kuvvet komutanı dönemin hükümetine muhtıra vererek istifasını sağlamış; yerine bir teknokratlar hükümeti kurulmuştu.

ÇDP YÖNETİMİ VE İBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN DUMAN, BAHÇELİEVLER KAFKAS ÇERKES DERNEĞİNDE GENÇLİK GECESİNE KATILDI

ÇDP Genel Başkanı Faruk Arslandok, MYK Üyesi Emine Sezgin ve İBB Başkan Adayı Doğan Duman, 2 Mart 2019 tarihinde, Bahçelievler Kafkas Çerkes Derneğinin düzenlediği gençlik gecesine katıldı.

POMAK DERNEĞİ ÇDP MENSUPLARINI AĞIRLADI

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman, İstanbul Pomak Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

28 ŞUBAT DARBESİNİ 22. YILDÖNÜMÜNDE KINIYORUZ

28 Şubat 1997’de gerçekleştirilen askeri darbenin üzerinden tam 22 yıl geçti.

ÇDP İL MERKEZİ’NDE COŞKULU BULUŞMA

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman, ÇDP İstanbul İl Merkezi’nde vatandaşlarla buluştu.

ÇDP ve DUMAN, PENDİK’TE VATANDAŞLARLA BULUŞTU…

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman Pendik’te düzenlenen kahvaltı programında vatandaşlarla buluştu.

DOĞAN DUMAN, UZUNYAYLALI KADINLARLA BULUŞTU

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman  Uzunyayla Kuzey Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde bayanlarla buluştu.