Monthly Archives: Şubat 2019

POMAK DERNEĞİ ÇDP MENSUPLARINI AĞIRLADI

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman, İstanbul Pomak Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

28 ŞUBAT DARBESİNİ 22. YILDÖNÜMÜNDE KINIYORUZ

28 Şubat 1997’de gerçekleştirilen askeri darbenin üzerinden tam 22 yıl geçti.

ÇDP İL MERKEZİ’NDE COŞKULU BULUŞMA

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman, ÇDP İstanbul İl Merkezi’nde vatandaşlarla buluştu.

ÇDP ve DUMAN, PENDİK’TE VATANDAŞLARLA BULUŞTU…

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman Pendik’te düzenlenen kahvaltı programında vatandaşlarla buluştu.

DOĞAN DUMAN, UZUNYAYLALI KADINLARLA BULUŞTU

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman  Uzunyayla Kuzey Kafkas Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde bayanlarla buluştu.

İBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN DUMAN, DAVUT YAŞAR’IN KAFKAS DİASPORASI ÜZERİNE VERDİĞİ KONFERANSA KATILDI

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Aday Doğan Duman ile birlikte Davut Yaşar’ın verdiği “Kafkas Diasporasının Birliği ve İşlevselliği” konulu konferansa katıldı.

ÇEÇEN ve İNGUŞ SÜRGÜNÜNÜ 75. YILINDA ANIYORUZ!

23 Şubat 1944 Vaynakhlar’ın (Çeçen ve İnguşlar’ın) İkinci Dünya Savaşı’nda Almanlarla işbirliği yapmak ve Sovyetler Birliği aleyhinde çalışmak suçlamasıyla cezalandırılarak Kazakistan ve Kırgızistan’a sürülüp soykırıma uğratıldıkları tarihtir.

DÜNYA ANA DİL GÜNÜ KUTLU OLSUN!

İnsanlık tarihi ve insanlığın kültürel birikimi ana diller üzerinden yükselmiştir.
Ana dillerin kaybolması insanlığın kültürel birikiminin ve zenginliğinin yok olması sonucunu yaratacaktır.

İCADİYE KÖYÜ DERNEĞİ’NDE 31 MART SEÇİMLERİ İÇİN TOPLANTI

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman ile birlikte, Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteren Biga İcadiye Köyü Kalkındırma Derneği’ni ziyaret etti.

DOĞAN DUMAN ÇERKES KIRAATHANESİNDE TOPLANTI YAPTI

Çoğulcu Demokrasi Partisi yönetimi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Duman ile birlikte Çerkeslerin müdavim olduğu kıraathaneleri de dolaşıyor.