Monthly Archives: Mart 2019

ÇOĞULCU DEMOKRASİ PARTİSİ ve DOĞAN DUMAN ÇOK ÇALIŞTI; ŞİMDİ SIRA HALKIMIZDA!..

Çoğulcu Demokrasi Partisi (ÇDP), halkla buluşmak, amaçlarını anlatmak, tabanını genişletmek ve 2019 yerel seçimleri ile ilgili istişarelerde bulunmak, İBBB adayını tanıtmak ve oy desteği almak amacıyla, son 11 ay içinde, yoğun bir çaba ile 124 ziyaret ve buluşma gerçekleştirdi.

ÇDP’NİN DOĞAN DUMAN’A DESTEK İÇİN DÜZENLEDİĞİ GECE BAŞARIYLA YAPILDI

Çoğulcu Demokrasi Partisi’nce, İstanbul Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Doğan Duman’a destek amacıyla Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen gece partiye yeni katılımlarla coşkuyla tamamlandı. Geceye Şapsığ bölgesi Adigelerinin lideri Thamate Ruslan Ğuaşe de onur konuğu olarak katıldı.

ÇDP HEYETİ, PİRLEPELİLER DERNEĞİ’nin DÜZENLEDİĞİ “KÜLTÜRLER KARDEŞLİK İÇİN BULUŞUYOR” GECESİNE KATILDI

Balkan Türkleri’nin kurmuş olduğu Pirlepeliler Derneği’nce düzenlenen “Kültürler Kardeşlik İçin Buluşuyor” gecesinde Oset Alan Derneği Halk Dansları ekibi ile, Çer-Kad ise Koro ile sahne aldı. Kalabalık bir grupla katılan ÇDP heyeti de protokol sıralarında ağırlandı.

ÇDP YÖNETİMİ VE DOĞAN DUMAN ÜMRANİYE’DE SEMT TOPLANTISI YAPTI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ne yönelik çalışmalarını sürdüren ÇDP’nin desteklediği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doğan için Ümraniye Merkez Cafe’de bir toplantı yapıldı.

ÇANAKKALE ZAFERİ’Nİ 104. YILDÖNÜMÜNDE SAYGIYLA ANIYORUZ

Aynı toprak ve aynı kaderi paylaşan halkların, ortak vatanını, özgürlüğünü ve tüm manevi değerlerini savunma azminin dünya tarihindeki en önemli örneklerinden olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıl dönümünü kutluyor; kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyoruz.

ÇDP YÖNETİMİ VE DOĞAN DUMAN YALOVA ÇERKES BİRLİĞİ’NİN 13.YIL GECESİNE KATILDI

16.03.2019 Cumartesi gecesi, ÇDP yönetimi ve İBB Belediye Başkan Adayı Doğan Duman, Yalova Çerkes Birliği’nin davetiyle, İnci Plaza’da yapılan ve yaklaşık 1500 kişinin katıldığı “13. Yıl Gecesi”ne katıldı.

YENİ ZELENDA’DA CAMİYE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Yeni Zelanda’da 2 camiye silahlı saldırı düzenlendi, ilk belirlemelere göre 49 kişi hayatını kaybederken, 48 kişi de yaralandı.

KAFKAS DİASPORASININ DİKKATİNE! NEDEN SAYIN DOĞAN DUMAN?

DAVUT YAŞAR

Hatırlayınız!
Kafkas diasporası olarak, bir önce ki yıl, halk onurumuza ve kimliğimize yönelik hakaret ve saldırı niteliğinde ki suçları içeren iki ötekileştirme seviyesizliğinin hedefi olduk!..

12 MART MUHTIRASININ 48. YILINDA TÜM DARBELERİ KINIYORUZ!

12 Mart 1971’de, dört kuvvet komutanı dönemin hükümetine muhtıra vererek istifasını sağlamış; yerine bir teknokratlar hükümeti kurulmuştu.

ÇDP YÖNETİMİ VE İBB BAŞKAN ADAYI DOĞAN DUMAN, BAHÇELİEVLER KAFKAS ÇERKES DERNEĞİNDE GENÇLİK GECESİNE KATILDI

ÇDP Genel Başkanı Faruk Arslandok, MYK Üyesi Emine Sezgin ve İBB Başkan Adayı Doğan Duman, 2 Mart 2019 tarihinde, Bahçelievler Kafkas Çerkes Derneğinin düzenlediği gençlik gecesine katıldı.