ÇDP SİZLERİ SANDIK MÜŞAHİDİ OLMAYA ÇAĞIRIYOR!

23 Haziran İBB Başkanlığı seçiminde oylarını DOĞAN DUMAN’a verecek olan değerli kardeşlerimiz;

Seçimlerde bilindiği gibi en korumasız oylar bağımsız adayların oylarıdır. Bu seçimlerde Doğan Bey adına Sandık Müşahitliği yapmaları için “Oy ve Ötesi” platformuna vekalet verilmiştir.

Bunun dışında bizler de seçimlerde oylarımıza sahip çıkmak için çalışabiliriz.

Bunun için iki şekilde hareket edebiliriz;

1- Sandık Müşahidi olarak; seçim sandıklarında oy kullanma ve sayım işlemlerini izleme ve denetleme ve sonuçlarını alma görevi yapabiliriz.

Müşahit olmak isteyen kardeşlerimize, Doğan Duman Beyin imzasını taşıyan Sandık Müşahidi kartı verilecektir. Sandık Müşahidi kartı almak isteyenler;

Avrupa yakasında; İstanbul İl Başkanlığımıza (Tevfik Fikret Cad, Taç İş Merkezi, No:2/2 Şirinevler/İSTANBUL) müracaat edebilirler.  İrtibat Tel : 0532 221 17 37 – 0545 957 18 73

Anadolu Yakasında; Doğan Duman Beyin ofisine (İçerenköy Mah. Prof. Ali Nihat Tarlan Cad. Yeşil Belde Sok. Zehra Apt., No:2, Kat 6, Daire 14 Bostancı/İSTANBUL)

İrtibat Tel: 0532 216 54 06 veya

Maltepe’de; Ermak Elektrik, Atatürk Caddesi, No:69, İbrahim Apt. Maltepe/İSTANBUL

İrtibat Tel : 0532 236 68 29  adreslerine müracaat edebilirler

Bu adreslere gelme imkanı olmayanlar irtibat numaralarını aradıkları takdirde kendilerine müşahitlik kartları ulaştırılacaktır.

Sandık Müşahidi olan kişiler Watsapp’taki SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ grubuna eklenecek olup, kendilerinden, gün sonunda görev yaptıkları binadaki Doğan Duman’a oy çıkan sandıkların sayım tutanaklarının fotoğrafını bu gruba göndermeleri talep edilmektedir.

2- Bilindiği gibi; yasa gereği, oy kullanılan sandıkların sayım sonuçlarını gösteren tutanakların bir suretinin, sayım işlemlerinin tamamlanmasından sonra (yaklaşık saat 19:00’da) oy kullanılan dersliklerin kapısına asılması zorunludur.

Sandık müşahidi olmasa da, oylarını Doğan Duman’a veren kardeşlerimizin de, oy kullandıkları sandıkların, hatta aynı binadaki Doğan Duman’a oy çıkan sandıkların sayım sonuç tutanaklarının fotoğrafını çekip gönderme imkanları vardır. Bu şekilde yardımcı olmak isteyenler kardeşlerimiz çektikleri sandık sonuç tutanaklarını watsapp’tan 0533 627 50 86 numaralı telefona gönderebilirler.

Sandıklar saat 17:00’da kapanmakta ve oy sayım işlemlerine başlanmaktadır. Oy veren ve imkanı olan kardeşlerimiz de saat 17:00 itibariyle sandıklarda gözlemci olarak bulunup oy sayım işlemlerine nezaret edebilirler.

Doğan Duman’a oy verecek kardeşlerimizden yukarıda belirtilen yöntemlerden birisiyle, sonuçların denetlenmesi konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.

ÇOĞULCU DEMOKRASİ PARTİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir