ÇOĞULCU DEMOKRASİ PARTİSİ 5. YAŞINI COŞKUYLA KUTLADI

Türkiye siyasal yaşamına beş yıl önce katılan Çoğulcu Demokrasi Partisi(ÇDP) yaş gününü düzenlenen bir programla kutladı.

14 Eylül Cumartesi günü ÇDP İstanbul İl Teşkilatı binasında gerçekleştirilen programa, ÇDP mensupları, Kafkas derneklerinin yönetici ve üyeleri, Kosova Pirlepeliler Derneği Başkanı ile ÇDP’ye gönül veren dostlar katıldı. Sunuculuğunu Şahıser Bostan’ın yaptığı programda konuklara ÇDP kadın kolları mensuplarının hazırladığı geleneksel Çerkes mutfak ürünlerinden oluşan zengin mönü ile Atakan Şurdum’un hazırladığı Çerkes bozası (bakhsıma) ikram edildi.

Program, ÇDP’nin 5 yıllık geçmişini özetleyen bir video film ve beşinci yıl kutlama mesajlarını ihtiva eden diğer video gösterimi ile başladı.

Daha sonra, kürsüye gelen ÇDP Genel Başkanı Faruk Arslandok misafirlere hoş geldiniz dedikten sonra, geçmiş beş yılın değerlendirmesi ile partinin gelecek vizyonu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Arslandok’un konuşmasını tamamlamasından sonra kürsüye davet edilen salonda bulunan dernek başkanları da birer selamlama konuşması yaptılar.

Program, Mehmet Yıldız, Ergüner Yavuz ve Kamuran Çolak üçlüsünün söylediği voredler eşliğinde yapılan coşkulu Çerkes danslarıyla devam etti.

Kurulan sohbet halkalarıyla geç vakitlere kadar süren program 23.00’de sona erdi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir