ÇOĞULCU DEMOKRASİ PARTİSİ ADANA’DAKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZLA BULUŞTU

ÇDP Genel Başkanı Faruk Arslandok, Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Günsel Avcı ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emine Sezgin, Adana Dostluk Kulübü ve Adana Çerkes Kültür Derneği’nin davetiyle, 27.10.2018 Cumartesi günü Adana’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında, Adana Çerkes Kültür Derneği toplantı salonunda, Adana Dostluk Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Çerkes Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Ceyhan Kuzey Kafkas Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Çerkes Kültür Derneği’nin kurucusu ve önceki dönem yöneticileri olan değerli thamadeler ve çok sayıda üyenin katıldığı verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

ÇDP Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcılarının, partinin kuruluş sürecini, bugüne kadar yürüttüğü faaliyetleri ve partinin çoğulculuk anlayışı çerçevesinde diasporadaki Çerkes siyasallaşmasına ilişkin görüşlerini paylaştığı sunumdan sonra, katılımcıların, soru, görüş ve önerileri ile karşılıklı istişare şeklinde devam eden toplantı, katılımcıların bir kısmının ÇDP’ye üye olması ile sonuçlandı.

Partiye çeşitli sebeplerle üye olamayan katılımcıların bir kısmı önümüzdeki günlerde üye olmalarının önünde engel olarak gördükleri sebeplerin ortadan kalkmasıyla üye olacaklarını belirtirken; büyük bir kısmı da üye olmasalar bile partiye üye kazandırmaya çalışacaklarını, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyeceklerini ifade ettiler.

Partimizi davet ederek bu toplantıyı organize eden Sn. Rafet Balkaroğlu’nun şahsında  Adana Dostluk Kulübü Yönetimine ve Dernek Başkanı Sn. Aysel  Ateş’in şahsında Adana Çerkes Kültür Derneği Yönetimine, göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.

ÇOĞULCU DEMOKRASİ PARTİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir