… VE DOĞAN DUMAN EVRAKLARINI TESLİM EDEREK ADAYLIĞINI RESMİLEŞTİRDİ

Çoğulcu Demokrasi Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Doğan Duman bugün İl Seçim Kurulu’na evraklarını teslim ederek adaylığını resmileştirdi.

Bugün saat 11.00’de Çoğulcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Faruk Arslandok ve Parti Meclisi Üyeleri ile birlikte Çağlayan Adliyesi’ne gelen Doğan Duman, dosyasını İl Seçim Kurulu yetkililerine telim etti. İşlemin tamamlanmasından sonra kısa bir açıklama yapan Doğan Duman, “İyi niyetle yola çıktık. Müracaatımızı yaparak yasal gerekliliği yerine getirdik. Artık resmen adayım. Bundan sonra seçimlere kadar çok çalışacak ve en iyi sonucu almak için gayret göstereceğiz. Allah mahcup etmesin diyorum” dedi.

ÇDP Genel Başkanı Faruk Arslandok da Doğan Duman’ı tebrik ederek başarılar diledi. Faruk Arslandok, “Çoğulcu Demokrasi Partisi,  demokrasinin gelişmesi, çoğulcu anlayışın yerleşmesi ve her alanda adaletin tesisini hedefleyen bir misyon partisi. Hedeflerine ulaşmak için sebeplere yapışıyor. Partiler için de mesafe kat etmek için seçimlerden daha meşru bir sebep yok. Doğan Duman arkadaşımız özveri göstererek aday oldu ve o üzerine düşen görevi yaptı. Şimdi artık sıra bizde. Kendisini destekleyecek ve maksimum başarıyı elde etmesi için çalışacağız. Seçimden her halükarde zaferle çıkacağımızdan şüphem yok” dedi.

Heyet İl Seçim Kurulu önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Adliye’den ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir