ÇOĞULCU DEMOKRASİ PARTİSİ DÜZCE’DE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

Pandemi atmosferinin kısmen dağılmasıyla canlanan sosyal hayata paralel olarak Çoğulcu Demokrasi Partisi de teşkilatlanma çalışmalarına hız verdi. Bu bağlamda Düzce vilayetine bir ziyaret düzenleyen ÇDP heyeti sivil toplumun önde gelen bazı simalarıyla toplantı yaparak istişarelerde bulundu.

Binef At Çiftliği’nin otantik ögelerle düzayn edilmiş restoran bölümünde gerçekleşen toplantıya ÇDP adına Genel Başkan Faruk Arslandok, Genel Başkan Yardımcısı Erol Karayel, Genel Sekreter Vahdet Kap, MYK Üyesi Ayşe Pişkin ve ÇDP üyesi Alişan Kambike katıldı.

ÇDP’nin talebi üzerine gerçekleşen toplantıya Düzce Adıge Kültür Derneği Başkanı Murat Seyok, Musa Tok, Cemal Aksan, Yahya Kazokoğlu, Nejat Özsoy, Süleymanbey Köyü Muhtarı Murat Acar, Hikmet Neğuç, Doğan Eser, Kadir Yılmaz ve Füsun Yılmaz katıldılar.

Başkan Faruk Arslandok, Çoğulcu Demokrasi Partisi’nin kuruluş amacı ve yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra teşkilatlanma çalışmalarında Düzce’ye ehemmiyet verdiklerini, bu yüzden toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

Daha sonra katılımcıların konuyla ilgili görüşleri alınarak, yönelttikleri sorular cevaplandırıldı.

Oldukça pozitif bir havada geçen, geleceğe ilişkin öneri ve değerlendirilmelerin de dile getirildiği, yaklaşık 2,5 saat süren toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.  

One comment

  1. Tebrikler hayırlı olsun ÇDP hedefine emin adımlarla ilerliyor emeği geçen herkese teşekkürler başarılarınız daim olsun 👍👍

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir